اقتصادبازاربین المللجامعهدانش و فناوریسلامتسیاستورزش

آغاز فروش ویژه سیم‌کارت دائمی جوانان همراه اول با شماره‌های خاص

اولین شرکت پس از استقبال جوانان برای خرید سیم کارت های دائمی با تخفیف ویژه و بسته های خوش آمدگویی، طرح فروش سیم کارت های دائمی جوانان با شماره های ویژه را نیز آغاز کرده است.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با هدف تقویت هویت دیجیتال و ادامه مسیر خود، پذیرای جوانان و اعلام نیازهای جدید در برنامه قبلی بوده است. حامیان او «فروش ویژه جوانان عادی با شماره های خاص» را در دستور کار خود قرار دادند.

بر این اساس متقاضیان 18 تا 30 سال فاقد سیم کارت دائمی جوانان می توانند از امروز شنبه 4 اردیبهشت 1401 با مراجعه به سایت shop.mci.ir نسبت به خرید آن اقدام کنند.

این سیم کارت های دائمی با شماره های ویژه علاوه بر 50 درصد تخفیف و پیشنهاد 80 هزار تومانی دارای بسته های استقبال نیز می باشد.

ثبت دامنه ارزان

هدایای سیم کارت همراه اول برای جوانان

10 گیگابایت اینترنت 1 ماهه، 2.5 گیگابایت اینترنت 4 ماهه، 200 دقیقه مکالمه درون شبکه ای و 20 دقیقه مکالمه خارج از شبکه به مدت 1 ماه نیز از بسته های استقبال از این سیم کارت ها هستند.

متقاضیان می توانند جهت خرید سیم کارت دائمی جوانان با شماره تصادفی به کلیه مراکز فروش و خدمات و همچنین فروشگاه های اینترنتی مراجعه نمایند.

ثبت دامنه امارات

علاقه مندان به خرید این سیم کارت ها می توانند با مراجعه به این سایت این سیم کارت ها را خریداری کنند. لازم به ذکر است که افراد برای خرید این سیم کارت ها محدودیت سنی دارند و افراد 18 تا 30 سال می توانند سیم کارت همراه اول خود را برای جوانان خود خریداری کنند.

ثبت دامنه کانادا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا