جامعه

احیا ۴۸ واحد تولیدی با پیگیری‌ دادگستری استان تهران

فعال سازی 48 واحد تولیدی با پیگیری در سطح استان تهران

رئیس کل دادگستری استان تهران از احیا و راه اندازی 48 شرکت و واحد تولیدی متعاقب اداره تصفیه ورشکستگی در استان تهران که در سال های گذشته ورشکست شده بودند، خبر داد.

به گزارش خبر 24، علی القاصی در نخستین روز از هفته قوه قضائیه با عنوان «حمایت قضایی از تولید دانش و صیانت از حقوق عامه» از یک شرکت دانش بنیان تولیدی به نام مرکز تحقیقات فلزات الرازی بازدید کرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن بازدید از بخش های مختلف این شرکت دانش بنیان در جریان روند و نحوه ارائه خدمات به مشتریان در این شرکت و تعدادی از مهمترین موانع و مشکلات موجود در مسیر فعالیت شرکت قرار گرفت. .

ثبت دامنه ارزان

القاصی در دیدار با مدیران و مسئولان مرکز تحقیقات معادن رازی به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه بر اساس رسالت خود در حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و بکارگیری و توسعه فعالیت های تولیدی است. ملزم به حمایت و مساعدت در حیطه وظایف قانونی شرکت ها و واحدهای تولیدی به ویژه شرکت های دانش بنیان است.

نقش تولید و بهره برداری در “تقویت استقلال کشور در عرصه های مختلف” و “خنثی سازی تحریم ها”

ثبت دامنه امارات

رئیس قاضی استان تهران با تاکید بر اهمیت تولید و اشتغال در کشور و نقش این موضوع در «تقویت استقلال کشور در عرصه‌های مختلف» و «خنثی‌سازی تحریم‌ها» گفت: بدون تردید وضعیت امروز کشور یک مورد خاص است.

پس از نصب دستگاه، پشتیبانی تولید محقق نخواهد شد

ثبت دامنه کانادا

وی به تمرکز مقام معظم رهبری در حوزه حمایت از تولید و اشتغال در کشور اشاره کرد و در عین حال تحقق این امر را منوط به هم افزایی و تعامل همه اقشار و احزاب دانست و گفت: بیایید و این کار را انجام دهید. از هیچ نوع حمایتی دریغ نکنید. لازم به ذکر است که حمایت از تولید صرفاً با معرفی یک دستگاه محقق نخواهد شد. بلکه لازم است تمامی دستگاه ها و نهادهای مسئول در این زمینه اقدام کنند.

القاصی تصریح کرد: همه اجزا و اجزای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به تأیید مقام معظم رهبری وظیفه دارند در حمایت از تولید و اشتغال و استفاده از تمام توان خود نقش آفرینی کنند. قوه قضاییه در این زمینه تلاش زیادی کرده است که اهداف و برنامه های مختلفی را در دستور کار خود قرار داده و ریاست محترم قوه قضائیه نیز به آن اهتمام داشته اند.

رئیس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: قوه قضاییه استان تهران به عنوان بخشی از قوه قضاییه در حوزه حمایت از تولید و اشتغال ماموریت دارد و با فعالیت و فعالیت خود در تلاش است در این حوزه مثمر ثمر باشد.

دو ابزار اساسی عدالت در استان تهران برای حمایت از چرخه تولید؛

وی «ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی» و «اداره تصفیه ورشکستگی» را دو ابزار مهم و موثر وزارت دادگستری در تهران برای حمایت از چرخه تولید خواند و گفت: در ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی تلاش می شود تا حمایت از امور حقوقی و قضایی واحدهای صنعتی و تولیدی در بخشهای مختلف با افزایش و مساعدت دستگاهها و نهادهای مسئول در زمینه حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی به ویژه شرکتها و واحدهای تولیدی که با مشکلات اداری و قانونی مواجه هستند.

وی همچنین با اشاره به اقدامات اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری کل استان تهران برای حمایت از چرخه تولید و احیای واحدهای تولیدی، اذعان داشت: از طلبکاران قطع می شود و شرکت و کارخانه تماماً تحت مالکیت و نظارت ورشکستگی خواهد بود. مدیر تصفیه

احیا و راه اندازی 48 شرکت و واحد تولیدی زیر نظر اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان تهران

القاصی از احیاء و راه اندازی 48 شرکت و واحد تولیدی با پیگیری اداره تصفیه ورشکستگی های منطقه عمومی تهران که طی سال های گذشته ورشکست شده بود، از نظارت اداره تصفیه ورشکستگی کل استان تهران خبر داد. .

حدود 80 شرکت از نظر ورشکستگی تحت نظارت اداره تصفیه امور ورشکستگی قاضی استان تهران هستند.

رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه در حال حاضر حدود 80 شرکت به دلیل ورشکستگی تحت نظارت اداره تصفیه ورشکستگی استان تهران هستند، گفت: تهران فعال است و از توقف در مسیر تولید جلوگیری شده است.

وی با اشاره به میزان مشارکت شرکت‌های تحت نظارت و حمایت اداره تصفیه ورشکستگی کل استان تهران، گفت: کارخانه‌های بسیاری از این شرکت‌ها در استان‌های دیگر و دفتر مرکزی آن‌ها در تهران است. حکم ورشکستگی صادر شد، مسئولیت نظارت بر این شرکت ها کاملاً به عهده اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان تهران شده است.

القاصی همچنین از پیگیری ویژه دادگستری استان تهران برای رفع مشکلات شرکت های تحت نظارت اداره تصفیه امور ورشکستگی استان تهران خبر داد و در عین حال گفت: شرکت ها برای حل مشکلات مالی خود به ویژه در حوزه طلبکاران، شاهد بازگشت همه این شرکت ها به عرصه فعالیت و تولید باشیم.

سه راهکار اساسی دادگستری استان تهران برای حل ریشه مشکلات شرکت های ورشکسته

وی خواستار «تلاش برای تسویه بدهی طلبکاران به ویژه بانک ها»، «تامین شرایط برای پمپاژ نقدینگی» و «اقدامات حمایتی برای آمادگی برای خروج از ورشکستگی» شد. سقوط کن

رئیس کل دادگستری استان تهران هدف از بازدید از مرکز تحقیقات فلزات الرازی را اعلام حمایت قوه قضاییه از فعالیت های قانونی این مجموعه به عنوان یک شرکت دانش بنیان عنوان کرد و گفت: شرکت یکی از شرکت های دانش بنیان است که به دنبال استانداردسازی است.» فعالیت های بهداشتی بسیاری از شرکت ها خدمات علمی مهمی را ارائه می دهند.

و تصریح کنید: سهامدار اصلی و اصلی در این شرکت قطعات فولادی است که بیشترین سهم را در این گروه دارد. و نماینده موظف است سهامدار و مالک اصلی از این شرکت دانش بنیان حمایت کند تا انجام ندهد. او در مسیر فعالیت های خود هیچ مشکلی نداشت.

توجه ویژه دادگستری کل استان تهران به منظور رفع مشکلات شرکت قطعات فولادی به عنوان یکی از سهامداران اصلی در مرکز تحقیقات متالورژی الرازی

القاصی در جریان تلاش های ویژه قاضی کل استان تهران برای رفع مشکلات شرکت آهن بری به عنوان یکی از سهامداران اصلی در مرکز تحقیقات متالورژی الرازی قرار گرفت و در عین حال گفت: مدت هاست که از نظر ورشکستگی با مشکلاتی مواجه است که باید در ستاد اقتصاد مقاومتی استان تهران طراحی و بررسی شود، باید تلاش شود تا از توان تمامی ارگان ها و نهادهای مسئول به ویژه ستاد حذف تولید استفاده شود. موانع .. ورشکستگی و رونق تولیدی در آن فراهم کند.

راه برون رفت از مشکلات کنونی در شرایط اقتصادی کشور «تقویت ایران» در عرصه تولید و صنعت است.

رئیس کل دادگستری استان تهران در ادامه ارائه خدمات علمی به مرکز تحقیقات متالورژی رازی برای حدود 60 هزار شرکت و واحد تولیدی و صنعتی، ضمن چاره اندیشی برای برون رفت از مشکلات کنونی در شرایط اقتصادی کشور، با استفاده از این مرکز به ارائه خدمات علمی به مرکز تحقیقات متالورژی رازی برای حدود 60 هزار شرکت و واحد تولیدی و صنعتی پرداخت. تقویت ایران» در این زمینه. وی با نگاهی به تولید و صنعت، گفت: امروز برخی از مشکلاتی که به دلیل تحریم ها وجود دارد، به دلیل وابستگی کشور به تولید و صنعت در برخی زمینه ها است؛ بنابراین باید نگاه ویژه ای به این موضوع داشت. زمینه ارتقای علمی و فناوری در تولید و صنعت.

نقش آفرینی شرکت های دانش بنیان در فعالیت های تولیدی و صنعتی که سلامت جامعه را تضمین کند

وی «ارتقای بنگاه های دانش بنیان» را یک ضرورت دانست و در عین حال ایفای نقش بنگاه های دانش بنیان در فعالیت های تولیدی و صنعتی با تأمین سلامت جامعه را برشمرد.

«بقای تولید در راستای رعایت حقوق عمومی مردم» از اولویت‌های دستگاه قضایی استان تهران است.

رئیس قاضی استان تهران همچنین «بقای تولید در راستای رعایت حقوق عمومی مردم» را یکی از اولویت های دادگستری تهران در حوزه حمایت از تولید خواند و گفت: نیازی به این امر نیست. آن را در جامعه احساس کنید فوری تر از تولید و اشتغال؛ پس هر که در این عرصه گام بردارد و نزد خداوند متعال به دنبال مقام و اجر اخروی باشد.

معاون مدیرکل قضایی و رئیس اداره ورشکستگی و ورشکستگی استان تهران در این بازدید، حفظ تولید و اشتغال را از مهمترین اقدامات این اداره برشمرد و گفت: شرکت های ورشکسته باتجربه ای را تحت نظارت سازمان ورشکستگی و ورشکستگی تهران داریم. دفتر با حفظ ظرفیت تولید و همچنین خودداری از تعدیل نیروی کار.

ترکی افزود: حفظ شرکت های تولیدی یکی از مهمترین اقداماتی است که در تحریم های ناعادلانه و برهه حساس کنونی موفق بوده ایم.

.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا