جامعه

ارتقا کیفیت پروژه‌های عمرانی در کشور در بستر همکاری‌های دو جانبه

ارتقای کیفیت پروژه های عمرانی در کشور در چارچوب همکاری های دوجانبه

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: در راستای ارتقای کیفی پروژه های عمرانی در کشور تفاهم نامه همکاری بین معاونت عمرانی وزارت کشور و آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک وزارت کشور منعقد شد. . راه و شهرسازی.

به گزارش خبر 24، در راستای ارتقای کیفیت خدمات مشاوره ژئوتکنیک و ژئوفیزیک، راهسازی و کنترل کیفی در حین اجرای پروژه های شهرداری ها، دهیاری ها، دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی استانداری ها؛ تفاهم نامه ای بین معاونت عمران و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور و شرکت مکانیک خاک و آزمایشگاه فنی وزارت راه و شهرسازی امضا شد.

مهدی جمالی نژاد معاون وزیر کشور در این خصوص گفت: این تفاهم نامه با هدف ایجاد بستر مناسب برای هماهنگی و افزایش همکاری های علمی، پژوهشی و آموزشی در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی، مشاوره و اطلاع رسانی و برگزاری همایش ها، سمینارها و سخنرانی های علمی… و… در سطح ملی.

ثبت دامنه ارزان

وی افزود: اهداف این تفاهم نامه شامل استفاده بهینه از توانمندی های دو طرف در جهت ارتقای کیفی پروژه های عمرانی کشور و ایجاد بستر مناسب در چارچوب کلی همکاری دو طرف است.

جمالی نژاد ادامه داد: در راستای اجرای مفاد این تفاهم نامه، استان ها، شهرداری ها و دهیاری های سراسر کشور از توانمندی های وزارت راه، آزمایشگاه شهرسازی و آزمایشگاه مکانیک خاک برای نظارت و کنترل پروژه های عمرانی در سطح کشور استفاده خواهند کرد. استان‌ها و همچنین توانمندی‌های قانونی موجود در اختیار استان‌ها، مراجع صدور پروانه ساخت و بر اساس حداکثر استفاده از انرژی، تجربه و ظرفیت آزمایشگاه فنی و آزمایشگاه مکانیک خاک وزارت راه و شهرسازی از جمله مواردی است که با رعایت مقررات مراجع و مقررات مربوط به نظام مهندسی و شورای چهار نفره.

ثبت دامنه امارات

وی گفت: در راستای تحقق مفاد تفاهم نامه، شرکت آزمایشگاه های فنی و مکانیک خاک نسبت به استخدام نیروهای متخصص و تجهیزات مطابق با آخرین استانداردهای ملی و بین المللی و به موقع اهتمام لازم را به عمل خواهد آورد. خاک، بتن و آسفالت برای مدیران شهرداری، کارشناسان و تکنسین های فنی به تفکیک.

این تفاهم نامه در حاشیه همایش ملی هماهنگی امور عمرانی نمایندگان اصولگرا که اول تیرماه در این وزارتخانه برگزار شد به امضای مهدی جمال نژاد معاون عمرانی و عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور و مجید کیان پور رسید. ، کارگردان رئیس هیئت مدیره و رئیس هیئت مدیره شرکت آزمایشگاه های فنی و مکانیک خاک وزارت راه و شهرسازی.

ثبت دامنه کانادا

.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا