بین الملل

انگلیس باز هم روسیه را تحریم کرد

انگلیس بار دیگر روسیه را تحریم کرد

دولت انگلیس در ادامه رویکرد ضد روسی خود، تحریم های جدیدی را علیه مسکو اعمال کرد.

دولت انگلیس دور جدید تحریم های تجاری علیه روسیه را اعلام کرد.

در بیانیه‌ای در وب‌سایت دولت بریتانیا آمده است که لندن برخی از تحریم‌های تجاری جدید خود را روز پنجشنبه علیه روسیه اعمال کرد.

ثبت دامنه ارزان

تحریم‌های جدید علیه روسیه که در وب‌سایت دولت بریتانیا به عنوان «اعلام صادرکننده» درج شده است، شامل تحریم‌های جدیدی مانند ممنوعیت صادرات طیف وسیعی از کالاها و فناوری به روسیه، صادرات سوخت هواپیما و اسکناس استرلینگ است. .

ممنوعیت جدید کمک های فنی، خدمات مالی، پول و خدمات مربوط به واردات آهن و فولاد نیز به فهرست تحریم های دولت انگلیس علیه روسیه اضافه شد.

ثبت دامنه امارات

موارد دیگری که در بیانیه دولت بریتانیا در مورد کالاهای ممنوعه صادرات روسیه گنجانده شده است شامل تسلیحات و فناوری های شیمیایی و بیولوژیکی، کالاها و فناوری های دریایی، کالاها و فناوری های پالایش نفت و کالاها و فناوری های اساسی صنعتی است.

هفته گذشته وزارت خارجه انگلیس به بهانه تحولات اوکراین تحریم های جدیدی را علیه تعدادی از مقامات ارشد دولت روسیه اعمال کرد. لیز تراس، وزیر خارجه بریتانیا گفت: ما امروز عاملان جنگ پوتین را هدف قرار می دهیم. تا زمانی که اوکراین موفق نشود از دفاع از آزادی و دموکراسی و ادامه فشار بر پوتین خسته نخواهیم شد!

ثبت دامنه کانادا

.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا