دانش و فناوری

نسخه کمپر جک سانری آرین دیزل معرفی شد؛ خودروی مسافرتی قانونی دارای مجوز اتوکمپینگ

بازار خودروهای سواری و به اصطلاح کمپری که توانایی پاسخگویی به حداقل نیازهای سفرهای جاده ای را دارند در سال های اخیر رو به رشد بوده است و در این راستا اخیرا شرکت های بزرگ تولید کننده خودروهای تجاری و تجاری نسبت به عرضه محصولات در این بخش های بازار تشویق می شوند. آرین دیزل عرضه کننده محصولات تجاری JAC در ایران در جدیدترین رویداد خود برای کامیون سانرای که یکی از معدود خودروهای کامپکت دارای مجوز قانونی کمپینگ موتوری در کشور است، پلاک سفید رنگ را تجهیز کرد.

جک کمپر سان شاین

جک سانری حدود یک سال است که در بازار خودرو در کشور حضور دارد و در دو نسخه باری (با قابلیت تبدیل به کمپر) و مدل شانزده نفره با پلاک ژنریک (مانند میدی بیس) و با قیمتی در حدود 1130 میلیون تومان.

ثبت دامنه ارزان

جک کمپر سان شاین

یک موتور 2.7 لیتری توربو دیزل با 147 اسب بخار قدرت و 355 نیوتن متر گشتاور، قدرت این شاسی بلند بزرگ است که از نظر ابعاد و حجم، بزرگترین خودروی بازار خودرو کشور است.

ثبت دامنه امارات

جک کمپر سان شاین

آرین دیزل در نظر دارد امکان سفارشی سازی این واگن را برای مشتریان خود فراهم کند و بسته به سطح تجهیزات و امکانات سفارشی سازی مشتریان، زمان تحویل و قیمت خودروهای ثبت نامی نیز متفاوت خواهد بود.

ثبت دامنه کانادا

جک کمپر سان شاین

خودروی پیشنهادی سان ری از آریان دیزل بنا به درخواست مشتری مجهز به پنل خورشیدی روی سقف،سایبان برقی،موتور برقی،آبگرمکن،یخچال،سیستم سمعی و بصری،دوگانه تهویه مطبوع منطقه ای و قیمت. حدود 480 میلیون تومان که بیشتر از قیمت اصلی خودرو است که البته این قیمت ها مربوط به زمستان 1400 است.


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا