ورزش

پایان ماجرای مهدوی‌کیا و پرسپولیس/ گل‌محمدی همچنان دنبال دستیار

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده دستخوش تغییراتی شده که مهم ترین آن رفتن نفر اصلی برای کمک به سرمربی سرخپوشان است اما تاکنون جایگزین قابل قبولی برای این مسئولیت پیدا نشده است.

به گزارش خبر 24، اخراج حمید مطهری، مظاهر رحیم پور و داود فنایی از کادر فنی پرسپولیس باعث شد تا یحیی گل محمدی هیچ یک از دستیاران مورد اعتماد خود را برای فصل آینده رقابت های لیگ برتر انگلیس از دست بدهد.

“آلین دینکا” با وجود تکذیب های باشگاه تراکتورسازی تبریز همچنان گزینه ای سرنوشت ساز برای هدایت دروازه بان های پرسپولیس محسوب می شود. لوسادا نیز فصل آینده جایگزین پرسپولیس در رحیم پور خواهد شد اما هنوز مشخص نیست که چه کسی دستیار اول پرسپولیس خواهد بود.

ثبت دامنه ارزان

مطهری پیشنهاد نساجی مازندران را پذیرفت تا بتواند مانند مجتبی حسینی که پیش از این دستیار یحیی گل محمدی بود به عنوان سرمربی به فعالیت خود ادامه دهد.

جای خالی دستیار اول گل محمدی شایعاتی مبنی بر احتمال حضور مهدی مهدوی کیا در کنار او ایجاد کرده است. سرمربی تیم فوتبال امید ایران که نتوانسته با این تیم به مرحله گروهی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا راه پیدا کند تصمیمی برای تمرین فوتبال در کشور ندارد.

ثبت دامنه امارات

از این رو او نه تنها پیشنهاد مربیگری دو تیم لیگ برتر انگلیس را رد کرده است، بلکه قصد ندارد به تیمی که فوتبال در آن رونق داشته است بپیوندد.

پایان ماجرای مهدوی کیا و پرسپولیس/ گل محمدی همچنان به دنبال دستیار است

ثبت دامنه کانادا

یحیی گل محمدی هنوز نام مطهری را برای جانشینی کادر فنی این تیم به مسئولان باشگاه اعلام نکرده است اما مطمئناً مهدوی کیا در بین آنها نخواهد بود.

مهدوی کیا نیز حاضر به کمک در لیگ برتر انگلیس نیست و تنها در صورت فراهم شدن شرایط مورد نظر خود علاقه مند به حضور در باشگاه فوتبال کشور به عنوان سرمربی خواهد بود و در غیر این صورت سرمربی امیدهای ایران باقی خواهد ماند.

خبر 24 را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا