اقتصاد

پرونده ۲۲۰ شرکت متخلف حمل و نقل کالا و مسافر به تعزیرات ارسال شد

پرونده 220 شرکت متخلف در حمل و نقل کالا و مسافر روانه زندان شد

مدیرکل بازرسی خدمات سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: بر اساس آمار ارائه شده در اردیبهشت ماه بیش از 4 هزار ناوگان حمل و نقل توسط بازرسان صمت شهرستان مورد بررسی قرار گرفته است.

به گزارش خبر 24 به نقل از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، پرویز فرجی گفت: در همین مدت ۲۲۰ فقره پرونده در این دو اداره تشکیل و ارزش تخلفات کشف شده بالغ بر یک هزار و ۵۴۵ میلیون ریال بوده است.

وی به آمار بازرسی های انجام شده در این بخش اشاره کرد و گفت: در مدت مذکور در بخش حومه 1910 پرونده که منجر به تشکیل 63 پرونده به ارزش 289 هزار میلیون ریال شد و در بخش داخلی نیز 2933 پرونده مورد رسیدگی قرار گرفت. . بازرسی که منجر به تشکیل 157 فقره تخلف به ارزش یک هزار و 256 میلیون ریال و ارسال به زندانهای دولت منطقه شد.

ثبت دامنه ارزان

این در حالی است که بر اساس آمار ارسالی از فعالیت بازرسان شهرستانی در سراسر کشور، از ابتدای سال جاری تاکنون در مجموع 12 هزار و 60 مورد بازرسی از حمل و نقل درون شهری و درون شهری انجام شده که منجر به وقوع 531 مورد تخلف شده است. به ارزش 6000 میلیون ریال.

و مدیرکل بازرسی از خدمات سازمان حراست خاطرنشان کرد: این سازمان با هرگونه سهل انگاری بر حمل و نقل داخلی مسافر و کالا در داخل و خارج از شهر نظارت دقیق و جدی دارد و در صورت تخلف شرکت های مذکور مطابق با آنها. آنها استانداردهای قانونی

ثبت دامنه امارات

این مقام مسئول ضمن تاکید بر نظارت مستمر بر عملکرد ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری کالا و مسافر از شهروندان درخواست می کند با تماس تلفنی 124 و یا مراجعه به ادارات کل صنعت، معدن و تجارت نسبت به رفع هرگونه تخلف احتمالی در این حوزه اقدام کنند. استانداری ها در این نظارت دائمی به بازرسان کمک کنید.

.

ثبت دامنه کانادا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا