دانش و فناوری

چگونه یک فایل PDF را درون ورد قرار دهیم؟

امکان استفاده از فایل های Word و PDF برای یک منظور وجود دارد ، اما ما با دو فرمت کاملاً متفاوت روبرو هستیم. البته ، ممکن است بخواهید یک PDF به Word اضافه کنید و آن را ادغام کنید. در این مقاله می خواهیم نحوه قرار دادن PDF در Word را به شما آموزش دهیم.

روشهای مختلفی برای درج PDF در Word وجود دارد ، از جمله کپی و چسباندن متن از PDF به Word ، با استفاده از تصاویر صفحه و وارد کردن مستقیم PDF در Word. برای آشنایی بیشتر با این روش ها با خبر 24 همراه باشید.

1. فایل PDF را به عنوان تصویر در Word وارد کنید

ثبت دامنه ارزان

اگر چیزی شبیه به تصویر یا معادله ریاضی در PDF شما وجود دارد که می خواهید در Word قرار دهید ، گرفتن اسکرین شات از آن ایده خوبی است. به این ترتیب ، می توانید یک تصویر را از یک فایل PDF استخراج کرده و آن را در Word وارد کنید.

برای انجام این کار ، فایل PDF را باز کرده و Windows + Shift + S را در سیستم عامل Windows فشار دهید. در سیستم عامل Mac ، Shift + Command + 4 را فشار دهید.

ثبت دامنه امارات

کلیک چپ کرده و نشانگر ماوس خود را روی قسمتی که می خواهید کپی کنید قرار دهید. با این کار تصویر داخل کلیپ بورد ذخیره می شود. اکنون باید به فایل Word بروید و در جایی که می خواهید این تصویر را قرار دهید راست کلیک کرده و روی نماد تصویر در زیر گزینه های Paste کلیک کنید.

ثبت دامنه کانادا

با انتخاب یک تصویر ، می توانید مشخصات آن ، مانند موقعیت آن را در برگه Format در نوار بالای یک برنامه آفیس تنظیم کنید. یکی از مشکلات این روش این است که تصویر ثابت است و نمی توانید متن داخل آن را ویرایش کنید. بنابراین ، چنین رویکردی برای تصاویری که متن زیادی در آنها وجود ندارد مناسب است.

نحوه تبدیل فایل PDF به تصویر

روش فوق هنگامی مناسب است که بخواهید از یک یا دو بخش از یک فایل PDF عکس بگیرید. با این حال ، اگر فایل PDF شامل صفحات زیادی باشد ، روش فوق زمان زیادی را برای شما صرف می کند.

بهترین راه تبدیل PDF به تصویر است. ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از سرویس آنلاین PDF به تصویر رایگان ما است.

یک فایل PDF را در Word وارد کنید

در داخل سایت ، روی بارگذاری پرونده ها کلیک کنید ، پس از یافتن فایل PDF در سیستم خود ، روی OK کلیک کنید. منتظر بمانید تا فایل بارگذاری و تبدیل شود ، سپس گزینه بارگیری همه را در پایان انتخاب کنید.

این یک فایل ZIP شامل تمام صفحات فایل PDF را به عنوان یک تصویر در اختیار شما قرار می دهد. در داخل Word ، از نوار بالا به Insert> Pictures بروید و با انتخاب JPG های خود ، روی Insert کلیک کنید.

2. متن را از فایل PDF در Word کپی و جایگذاری کنید

اگر با یک فایل PDF ساده که بیشتر شامل متن است سروکار دارید ، یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای انتقال آن به فایل Word انجام دهید کپی و جایگذاری آن است.

یک فایل PDF را در Word وارد کنید

برای شروع ، فایل PDF را باز کرده و روی آن چپ کلیک کرده و نشانگر ماوس خود را به جایی که می خواهید متن برجسته شود بکشید. اکنون بر روی ناحیه انتخاب شده راست کلیک کرده و Copy را انتخاب کنید.

متن مورد نظر خود را پس از چسباندن در فایل Word بخوانید ، زیرا ممکن است مشکلاتی در آن ایجاد شود. در حقیقت ، روش کپی و چسباندن برای متن ساده قابل اجرا است ، اما اگر با قالب بندی پیشرفته روبرو شویم ، 100٪ تضمین نمی شود که این روش به درستی کار کند. در این حالت ، شما باید حروف و حتی خطوط از دست رفته را جستجو کنید.

کل PDF را به صورت متن وارد کنید

اگر می خواهید کل فایل PDF را به عنوان متن در Word قرار دهید ، می توانید به جای کپی و چسباندن هر صفحه به طور جداگانه ، به دنبال راهی بهتر باشید.

یک فایل PDF را در Word وارد کنید

فایل Word را باز کرده و روی Insert در نوار بالا کلیک کنید. در قسمت Text روی پیکان رو به پایین در کنار گزینه Object کلیک کرده و سپس گزینه … Text from file را انتخاب کنید.

فایل PDF مورد نظر خود را پیدا کرده و انتخاب کنید ، سپس در نهایت بر روی Insert کلیک کنید. پیامی ظاهر می شود که می گوید این کار ممکن است مدتی طول بکشد و البته به شما هشدار می دهد که قالب متن قابل تغییر است. روی OK کلیک کنید.

پس از اتمام ، کل فایل PDF به صورت متن در سند Word ظاهر می شود. این روش به طور کلی قالب بندی را بهتر از روش کپی و چسباندن حفظ می کند.

3. PDF را به عنوان یک شیء در Word وارد کنید

شما می توانید یک فایل PDF را به عنوان یک شی در Word جاسازی کنید ، بدین معنی که می توانید به راحتی از طریق یک سند Word به فایل های PDF دسترسی پیدا کنید. این فایل همچنین می تواند با توجه به گزینه هایی که انتخاب کرده اید به طور خودکار به روز شود. برای انجام این کار ، فایل Word را باز کرده و به برگه Insert در نوار بالا بروید. در قسمت Text روی گزینه Object کلیک کنید.

یک فایل PDF را در Word وارد کنید

در پنجره باز شده ، به برگه Create from file بروید و روی گزینه … Browse کلیک کنید. فایل PDF را پیدا کرده و انتخاب کنید و در نهایت بر روی Insert کلیک کنید.

در اینجا فقط می توانید روی OK کلیک کنید تا یک تصویر ثابت از صفحه اول فایل PDF را در سند Word وارد کنید. با دوبار کلیک بر روی این تصویر فایل PDF باز می شود. از طرف دیگر ، می توانید گزینه پیوند به فایل را انتخاب کنید ، که اگرچه هنوز اولین تصویر از PDF را در Word درج می کند ، اما در صورت ایجاد تغییر در PDF ، به طور خودکار در Word اعمال می شود.

اگر نمی خواهید اولین صفحه PDF ظاهر شود ، مشاهده به عنوان نماد را انتخاب کنید. به طور پیش فرض ، این گزینه نماد Adobe و نام فایل PDF را نمایش می دهد. می توانید … Change icon را برای نمایش نماد دیگری انتخاب کنید.

4. تبدیل PDF به Word

اگر می خواهید یک فایل PDF کامل را به سند Word تبدیل کنید ، می توانید این کار را در خود Word انجام دهید. در ورد ، به File> Open بروید و سپس فایل PDF مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این مرحله ، یک هشدار ظاهر می شود که نتیجه نهایی برای ویرایش متن بهینه سازی می شود ، اما ممکن است دقیقاً شبیه به فایل اصلی نباشد. برای ادامه روی OK کلیک کنید.

این فرایند زمان بر است ، به خصوص اگر با یک فایل PDF بزرگ سر و کار دارید ، بنابراین باید صبور باشید. پس از اتمام این فرآیند ، می توانید از فایل PDF به عنوان سند Word استفاده کنید.

به

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا