ورزش

کسب یک طلا و یک برنز در پیکارهای هفت وزن نخست

کسب مدال طلا و برنز در هفت وزن اول

اولین وزن از هفت وزن برای رقابت های بین المللی کشتی ایتالیایی متئو پلیکن برگزار شد که نمایندگان ایران دو مدال طلا و یک برنز کسب کردند.

به گزارش خبر 24، رقابت های بین المللی کشتی کاپ ماتئو پلیکن به عنوان سومین دوره مسابقات بین المللی در سطح فدراسیون جهانی از روز گذشته با برگزاری ۷ دوره نخست کشتی در شهر رم ایتالیا آغاز شد که نمایندگان کشورمان موفق به کسب مدال طلای این دوره از مسابقات شدند. در روز اول این مسابقات موفق به کسب مدال برنز شد.

نتایج کشتی گیران کشورمان در روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است:

ثبت دامنه ارزان

در وزن 55 کیلوگرم که به صورت دوره ای با حضور 3 نفر برگزار می شود، مهمت حسینوند پناهی در کشتی اول با نتیجه 11 بر 7 فلوریتا تیتا از رومانی را شکست داد و در دور بعد با نتیجه 5 بر 4 مغلوب مکس شد. نوری از آمریکا اما با شکست این کشتی گیر آمریکایی مقابل کشتی گیر رومانیایی حسین وند به دلیل کسب امتیاز فنی بیشتر مدال طلا را کسب کرد.

در وزن 67 کیلوگرم سجاد ایمنطلب در دور نخست مقابل تیگران گالوستیان فرانسوی با نتیجه 10 بر صفر شکست خورد و با شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی از دور رقابت ها کنار رفت. محمد جواد رضایی دیگر نماینده کشورمان با این وزن پس از استراحت در دور اول در دور دوم، مورتن تورسن از نروژ را با نتیجه دو بر یک شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل حسرت جعفر از آذربایجان با نتیجه 8 بر 3 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. رضایی در این دیدار با نتیجه ۷ بر ۲ نیکلاس اوهلین از سوئد را شکست داد و به مدال برنز دست یافت.

ثبت دامنه امارات

در وزن 87 کیلوگرم حسین نوری در دور نخست کوچوک عثمان از ترکیه را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد و در دور بعد با نتیجه 9 بر 7 مغلوب الکس کاسیدیس سوئدی شد. به دلیل اینکه این کشتی گیر به فینال نرسید نوری از دور مسابقات کنار رفت.

و در وزن 97 کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر ایگور آلوس دیگو از برزیل را شکست داد و در دور بعد با نتیجه یک بر یک مغلوب ایتالیا شد. نیکلاس کاخلاشویلی و با توجه به حضور این کشتی گیر در فینال راهی دیدار رده بندی شد. بالی در این دیدار با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب الکس زوک مجارستانی شد و پنجم شد.

ثبت دامنه کانادا

امروز در رقابت های سه وزن دوم دو نماینده کشورمان به مصاف حریفان خود می روند که به شرح زیر است:

و در وزن 77 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند، امین کاوانژاد پس از استراحت در دور اول به مصاف اولافسون از سوئد در دور دوم می رود.

در وزن 82 کیلوگرم که با حضور 8 کشتی گیر برگزار می شود، رسول گورامسیری در دور نخست به مصاف کاتاراگا از مولداوی می رود و در صورت شکست این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی می رود. بن وودز از آمریکا و ماوی زولی از ایتالیا.

.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا