هنر

کنسرت‌هایی که شب‌های «قشم» را روشن کرد/ فرصتی برای جذب گردشگر

جزیره قشم میزبان جشنواره موسیقی نوروزی خوانندگان مشهور در شب نوروز 1401 لیالی است که مورد استقبال گردشگران این جزیره قرار گرفت.

به گزارش خبر 24، ایران بی شک یکی از برجسته ترین تمدن های باستانی بشری در کنار برخی از تمدن های باستانی مانند چین، مصر و یونان است که به گفته اکثر باستان شناسان قدمتی بیش از 5000 سال دارند.

توانایی ایران برای تبدیل شدن به یک مرکز بزرگ گردشگری با توجه به پتانسیل ها و پتانسیل های بی نظیر آن به قدری واضح، ملموس و بدیهی است که نیازی به ارائه هیچ مدرک و مدرکی ندارد و به عبارتی «هر بچه ابجدی به آن آگاه است». “

ثبت دامنه ارزان

جایگاه نامطلوب ایران در صنعت گردشگری با وجود پتانسیل فراوان آنقدر آشکار است که حتی بدون توسل به اسناد آماری نیز قابل مشاهده است. چرا که ایران به زعم تمامی صاحب نظران این حوزه، چه در گردشگری داخلی و چه در حوزه گردشگری بین المللی، با آنچه که شایسته آن است فاصله دارد.

این مهم به معنای بی توجهی و بی توجهی کافی به بعد گردشگری است که رهبر معظم انقلاب در بیانات خود در جمع بندی روش ها و سیاست های کشور بارها بر آن تاکید کردند و در این راستا رهنمودهای غنی و ارزنده ای داشتند. رهنمودهایی که متاسفانه کمتر باید درباره آن صحبت کرد و در دولت قبل مورد توجه مسئولان قرار گرفت.

ثبت دامنه امارات

بی شک یکی از مهمترین مصادیق شعار امسال «گردشگری» است. زیرا گردشگری به عنوان یکی از مهمترین صنایع مولد کشور قادر به تولید ثروت است. بر اساس پیام رهبر انقلاب، گردشگری یک صنعت مولد و دانش بنیان است که به صورت تهاجمی در تمام سطوح اقتصاد گسترش یافته و منجر به کارآفرینی می شود.

با توجه به آنچه گفته شد جزیره قشم با زیبایی های منحصر به فرد خود یکی از مهم ترین شهرهای ایران است که پتانسیل بالایی برای جذب گردشگر دارد.

ثبت دامنه کانادا

بزرگترین جزیره ایران که علاوه بر وسعت، طبیعتی خاص متشکل از ساحل دریا، کوه و کویر دارد.

با روی کار آمدن دولت جدید و تغییر مدیران مناطق آزاد، اراده جدی در مسئولان برای اجرای بیانات مقام معظم رهبری با ایده های نو در جهت سرمایه گذاری و استفاده از جاذبه های گردشگری جزیره قشم شکل گرفت. و نتایج مثبت و عملی به همراه داشته است. اقدامات ارزنده در این زمینه.

در این میان ایجاد فرصت های فرهنگی یکی از سریع ترین و موثرترین راه ها برای جذب گردشگر و ایجاد فرصت برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

مهمانی هایی که شب های قشم را روشن کردند/ فرصتی برای جذب گردشگر

برگزاری کنسرت خوانندگان سرشناس به عنوان یک فرصت فرهنگی و اجتماعی که با استقبال گسترده مردم و گردشگران مواجه شد، اولین گام در راستای تحقق اهداف فرمایشات رهبری بود.

از زمستان سال گذشته این موضوع مهم با رایزنی ها و مذاکرات فراوان در خصوص برپایی تور خوانندگی آغاز شد تا اینکه سرانجام مهندس امیر تشکر عهده دار کنسرت ها شد.

تیم اجرایی مهندس تشکر پس از سال ها با برنامه ریزی و بازدید محلی توانستند خود را برای کنسرت های جزیره قشم آماده کنند.

چند کنسرت قبل از عید نوروز و کنسرت هر شب نوروز 1401 از موفقیت های تغییر حکومت در جزیره قشم است.

همانطور که می دانیم توسعه و تقویت گردشگری با نیاز به برنامه ریزی مستمر نیازمند تلاش مضاعف و کار مضاعف است تا بتوان از برکت این صنعت در ابعاد دیگر به ویژه در حوزه اقتصادی و معیشتی بهره مند شد. امروز به شدت نیاز به رشد دارد.

با توجه به این موفقیت های فرهنگی که منجر به جذب گردشگر به منطقه آزاد قشم شده است، امید است مسئولین این رهنمودها را اجرایی کرده و علاوه بر برآورده کردن انتظارات رهبری، در سایر ماه های سال نیز اقدامات لازم را انجام دهند. برنامه های ویژه برای بزرگترین جزیره ایران تا جزیره قشم به قطب گردشگری جدید کشور تبدیل شود.

صفحه رسمی اینستاگرام امیر تشکر را اینجا دنبال کنید.

.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا